Molitvena skupina

Pol ure pred sveto mašo poteka molitev rožnega venca.

NAMENI APOSTOLATA MOLITVE:

JANUAR 2020
Za evangelizacijo: Prizadevanje za mir na svetu
Molimo, da bi si kristjani, pripadniki drugih verstev in ljudje dobre volje prizadevali za mir in pravičnost na svetu.

FEBRUAR 2020
Splošni: Prisluhniti krikom migrantov
Molimo, da bi prisluhnili klicem naših bratov migrantov, ki so padli v roke brezvestnih trgovcev z ljudmi, jih slišali in upoštevali.

MAREC 2020
Za evangelizacijo: Katoličani na Kitajskem
Molimo, da bi Cerkev na Kitajskem vztrajala v zvestobi evangeliju in rasla v edinosti.

APRIL 2020
Splošni: Osvobajanje od zasvojenosti
Molimo, da bi vsi, ki so podvrženi zasvojenosti, našli pomoč in podporo.

MAJ 2020
Za evangelizacijo: Za diakone
Molimo, da bi bili diakoni z zvestim služenjem Besedi in ubogim poživljajoče znamenje za celotno Cerkev.

JUNIJ 2020
Za evangelizacijo: Pot srca
Molimo, da bi vsi trpeči našli svojo pot v življenju in dopustili, da se jih dotakne Srce Jezusovo.

JULIJ 2020
Splošni: Naše družine
Molimo, da bi znali današnje družine spremljati z ljubeznijo, spoštovanjem in z nasveti.

AVGUST 2020
Splošni: Morski svet
Molimo za vse, ki delajo in se preživljajo z morjem, vključno z mornarji, ribiči in njihovomi družinami.

SEPTEMBER 2020
Splošni: Spoštovanje zemeljskih virov
Molimo, da bi ljudje zemeljskih virov ne izropali, tmveč si jih delili pravično in spoštljivo.

OKTOBER 2020
Za evangelizacijo: Poslanstvo laikov v Cerkvi
Molimo, da bi bili v moči krsta verni laiki, zlasti ženske, v večji meri vključeni v odgovorne službe Cerkve.

NOVEMBER 2020
Splošni: Umetna inteligenca
Molimo, da bi napredek na področju robotike in umetne inteligence vedno služil človeku.

DECEMBER 2020
Za evangelizacijo: Za molitveno življenje
Molimo, da bi se naš osebni odnos z Jezusom Kristusom napajal iz Božje besede in iz molitvenega življenja.